fotograf starachowice

Asia i Artur zdecydowali się na pakiet od przygotowań do pierwszego tańca, oraz sesję z rodziną i gośćmi. Ten czas wystarczył, abym uchwycił ich radość, uczucia, niezwykłą atmosferę tworzoną przez przyjaciół, którymi otoczyli się w tym magicznym dniu. O tym, że warto powierzyć najważniejsze chwile w ręce profesjonalisty, szczególnie że wkładamy sporo pracy by wszystko dopiąć na ostatni guzik przekonajcie się sami oglądając materiał.

fotograf jędrzejów

Jakoś tak wyszło, że z Justyną i Krzysztofem od początku nadawaliśmy na podobnych falach, może to za sprawą wspólnej pasji motoryzacyjnej, również jesteśmy posiadaczami fiata 126p. W każdym razie było bardzo zabawnie, na luzie, trochę jak na weselu dobrych znajomych. Zaopatrzeni w butelkę znakomitego trunku produkcji taty pani młodej wróciliśmy do domu w znakomitych humorach z ogromną ilością fajnych ujęć.

Wybierając się na ślub Martyny i Przemka w okolice Szydłowca zostałem uprzedzony przez kamerzystę, żebym się przygotował na konkretne wesele. Jak się okazało miał całkowitą rację, parkiet pękał w szwach od pierwszej piosenki, a z czasem było tylko lepiej. Nikt się nie oszczędzał bez względu na wiek i faktycznie ten niezwykły dzień Martyny i Przemka okazał się wielkim świętem. Zresztą mogłem się tego spodziewać, zanim dotarliśmy do kościoła trzeba było pokonać aż siedem bramek :).

fotograf tarnów

Ślub Oli i Marcina fotografowaliśmy poza naszym województwem bo w okolicach Tarnowa.  Chociaż nie było to góralskie wesele to zarówno sala weselna jak i góralska kapela dawała nieco podhalańskiego klimatu. Na parkiecie królowała piosenka o Janicku najchętniej zamawiana przez gości weselnych czemu trudno się dziwić przecież byliśmy na południu Polski.

fotograf ślubny

Ślub Karoliny i Macieja mieliśmy przyjemność fotografować w Suchedniowie. Celowo piszę w liczbie mnogiej ponieważ tym razem zabrałem ze sobą do pomocy moją żonę w charakterze drugiego fotografa. Jest to dosyć przydatne w przypadku dużych wesel, kiedy zazwyczaj dzieje się coś ciekawego na obu końcach sali. Na weselu było bardzo wielu młodych ludzi działo się więc dużo, szybko, a atmosfera sprzyjała doskonałej zabawie.

fotograf chęciny

Plener ślubny Patrycji i Mateusza odbył się również w pobliżu Chęcin. Wykorzystaliśmy piękny, zadbany ogród zespołu pałacowo-parkowego Regionalnego Centrum Naukowo-Technologicznego. Serdecznie wszystkich zachęcam do odwiedzenia tego ciekawego miejsca szczegóły znajdziecie pod adresem http://rcnt.pl/

Ślub Patrycji i Mateusza odbył się w kościele św.Bartłomieja w Chęcinach. Jestem z tym miejscem sam emocjonalnie związany ponieważ tutaj również odbywał się mój ślub, a później chrzest moich dzieci. Świątynia jest dosyć surowa w wystroju jednak zdjęcia Patrycji i Mateusza pełne są ciepłych, intensywnych barw.

© 2017 sim-studio.pl