09 luty 2020

Iwona i Piotr - plener ślubny

Kieleckie klimaty na plenerze Iwonki i Piotra zdały egzamin celująco. Kadzielnia i jej nastrojowy górskie widoki oraz okolice Pałacu Biskupów, dały ciekawe tło dla kolorowego, bajkowego pleneru ślubnego. Pracowało nam się znakomicie, na luzie i z uśmiechem tak jak lubię najbardziej.
09 luty 2020

Iwona i Piotr - fotografia ślubna

Ślub i wesele Iwonki i Piotra było pełne emocji, uśmiechu i pozytywnej energii. To bardzo ważne, aby w tym dniu pomimo stresu, nie bać się spontanicznych reakcji: uśmiechu, przytulenia, czasem łezki w oku. Pewnie to banał, ale najlepiej na zdjęciach wychodzą ludzie szczęśliwi. Goście Iwonki i Piotra byli wspaniali żywiołowi, spontaniczni widać było, że bardzo im zależy na Młodej Parze i nie znaleźli się na weselu przez przypadek. Niesamowita oprawa muzyczna ślubu nadała cudowny podniosły klimat uroczystości, to było wielkie święto miłości.
08 luty 2020

Karolina i Marek - plener ślubny

Plener Karoliny i Marka postanowiliśmy zrobić w modnej ostatnio lokalizacji, którą jest góra Miedzianka. Ciepła popołudniowa kolorystyka, piękne górskie widoki to doskonałe tło dla fotografii. Wybierając to miejsce na plener ślubny pamiętajcie o wygodnych butach, ponieważ jak to z górami bywa wejście i zejście może przysporzyć nieco trudności.
08 luty 2020

Karolina i Marek - fotografia ślubna

Ponownie zawitaliśmy do Węgleszyna tym razem, aby uwiecznić wielki dzień Karoliny i Marka. Marek jest czynnym członkiem ochotniczej straży pożarnej, dlatego znajomi Pana Młodego prześcigali się w urządzaniu bramek. Jeśli nie macie pomysłu na bramkę weselną koniecznie obejrzyjcie nasz materiał. Wszystkich, którzy mają wielu znajomych przestrzegamy, aby uwzględnili dodatkowy czas na nieprzewidziane atrakcje, ponieważ przejazd 3 kilometrów może wydłużyć się nawet do pół godziny:). Pracowaliśmy w dużym tempie, szczęśliwie wszystko udało się świetnie i możemy Wam zaprezentować fajny, dynamiczny reportaż ze ślubu dwójki młodych, zakochanych i uśmiechniętych ludzi.
14 kwiecień 2019

Ewa i Paweł - fotografia ślubna

Piękny początek sezonu ślubnego z Ewą i Pawłem, był jednocześnie zakończeniem tegorocznego karnawału. Goście bawili się znakomicie, był luz, szczęście i dużo, dużo radości.